Dwie wieże blisko morza, pierwsza już stoi.

KKC Group

KKC Group to deweloper z Batumi z dziewięcioletnim stażem na rynku, który buduje Leon Towers przy ulicy Angisa w dzielnicy przy lotnisku, około 500 metrów od bulwaru i plaży. Blok A jest zbudowany, a właściciele mogą już w nim zamieszkać lub wynajmować swoje apartamenty. 24-piętrowy blok B jest właśnie w sprzedaży. Oba budynki mają pozwolenia na budowę, a w kompleksie są własne biura i coworking, basen, spa i siłownia. Kredytów hipotecznych kupującym udziela Credo Bank.

Siedziba główna ul. Angisa 29, Batumi, Gruzja
9 lat
Na rynku
Zbudowany
Leon Towers, blok A
Credo Bank
Partner kredytowy
HISTORIA DZIAŁALNOŚCI

KKC Group – historia.

KKC ma pozwolenia na budowę obu budynków Leon Towers i oddało już pierwszy z nich. Projekt daje mieszkańcom coś więcej niż miejsce do spania: 1500 m² biur i coworkingu z sufitami na wysokości pięciu metrów, użytkowe dachy ze strefami rekreacji, basen, spa i siłownię, a także ładowarki do samochodów elektrycznych.

Rekord dostaw

Blok A Leon Towers jest zbudowany i gotowy do zamieszkania lub wynajmu. Blok B, 24 piętra z 222 apartamentami i lokalami usługowymi, wszedł do sprzedaży w lipcu 2026 roku. Jako wykonawcę wskazano DS Group.

Lata na rynku

Dziewięć lat na rynku.

Siedziba głównaul. Angisa 29, Batumi, Gruzja
TypKKC Group LLC
Aktywne projekty1
Cena wejściowaod 34,500USD
FLAGOWE OSIEDLA

KKC Group flagowe destynacje.

Residential towers
Leon Towers
Dwie wieże o 16 i 24 piętrach przy ul. Angisa 29, około 500 metrów od bulwaru i plaży, z coworkingiem, basenem, spa i siłownią. Blok A jest zbudowany.
CO ICH WYRÓŻNIA

Co sprawia, że KKC Group jest wyjątkowy.

Typy nieruchomości ApartamentyLokale usługoweBiura
Segment cenowy Segment średni

Charakterystyczny styl

Wieże mieszkalne z sufitami na wysokości trzech metrów, windami o dużym udźwigu i własną przestrzenią do pracy i wypoczynku, sprzedawane w stanie surowym.

Plany płatności

W bloku B Leon Towers 15% lub 25% wpłaty na start i 40 rat miesięcznych; dostępne kredyty hipoteczne Credo Bank.

SZCZERY OBRAZ

Mocne strony i kwestie do rozważenia.

Gdzie KKC Group błyszczy
  • Pierwsza wieża już zbudowana
  • Pozwolenia na budowę obu budynków
  • Biura, coworking i rekreacja w obrębie kompleksu
  • Kredyty hipoteczne Credo Bank dla kupujących
  • Około 500 metrów od bulwaru i plaży
1 AKTYWNY PROJEKT

Wszystkie projekty dewelopera KKC Group.

Aktualne dane z katalogu — posortowane od najniższej ceny. Kliknij dowolną kartę, aby zobaczyć pełną ofertę nieruchomości.

WARTO WIEDZIEĆ

Najczęstsze pytania na temat KKC Group.

Kim jest KKC Group?+

To deweloper z Batumi z dziewięcioletnim stażem na rynku, który buduje Leon Towers przy ulicy Angisa.

Czy część Leon Towers jest już gotowa?+

Tak. Blok A jest zbudowany i gotowy do zamieszkania lub wynajmu, a 24-piętrowy blok B jest w sprzedaży.

Czy mogę dostać kredyt hipoteczny?+

Tak. Credo Bank udziela kredytów hipotecznych kupującym w Leon Towers.

MOŻE PAŃSTWA ZAINTERESOWAĆ

Podobne deweloperzy.

0% prowizji dla kupującego

Kupujesz w cenie dewelopera. Naszą prowizję płaci on, nigdy Ty.

Negocjujemy w Twoim imieniu

Rozmawiamy bezpośrednio z deweloperami, aby zapewnić Ci najlepszą cenę i warunki na rynku.

AI, które skanuje cały rynek

Setki projektów i dziesiątki tysięcy lokali analizowane każdego dnia — Twój wybór opiera się na pełnym obrazie, a nie na kilku ofertach.

Wszystko w jednej aplikacji

Osobisty panel z dostępem 24/7 do dokumentów, postępów budowy, harmonogramu płatności i nie tylko.

Z Tobą także po odbiorze

Zarządzanie najmem, najemcy i odsprzedaż — Twoja nieruchomość zarabia długo po odebraniu kluczy.

Chat with Lana