Αρχική / Κατασκευαστές / Corall Development
Τρεις γεωργιανοί όμιλοι πίσω από ένα θέρετρο πάνω στην παραλία.

Corall Development

Η Corall Development ενώνει τρεις καθιερωμένους γεωργιανούς ομίλους, την Ibercompany Holding, τον Grande Group και την Mziuri Development, για να χτίσουν το Corall Seaside Resort πάνω στην παραλία, στη λεωφόρο Ταμάρ Μεπέ 1 στο Μπατούμι. Κάθε εταίρος φέρνει τη δική του εμπειρία: η Ibercompany είναι πολυκλαδική εταιρεία συμμετοχών με δραστηριότητες μεταξύ άλλων στα ακίνητα και τον τουρισμό, ο Grande Group διαθέτει αλυσίδα ξενοδοχείων σε βουνό και πόλη και ένα έργο κατοικιών στην Τιφλίδα, και η Mziuri Development είναι γεωργιανοβρετανική εταιρεία ανάπτυξης που έχει συνεργαστεί με τα Crowne Plaza και Hotel Indigo. Αρχιτέκτονας είναι ο Davit Gogichaishvili του στούντιο Hausart.

Έδρα Μπατούμι, Γεωργία
3
Εταίροι
11.234 m²
Οικόπεδο στην παραλία
100 σουίτες
Ξενοδοχείο πέντε αστέρων
ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ

Corall Development του επιδόσεων.

Το Corall Seaside Resort είναι το κοινό έργο των εταίρων και το πιο φιλόδοξο τους στην ακτή: δύο πύργοι πάνω στην παραλία, ο Πύργος A με 55 ορόφους και ξενοδοχείο πέντε αστέρων 100 σουιτών και ο Πύργος B με 52 ορόφους, στούντιο και διαμερίσματα ενός υπνοδωματίου, ιδιωτική παραλία και ιδιωτικός ναυτικός όμιλος με ατομικές προβλήτες. Το σχεδίασαν ο Davit Gogichaishvili και το στούντιο του, Hausart, με έργα όπως το Paragraph Hotel, το Batumi Tower με το Le Méridien και το Sheraton Metekhi Palace.

Ιστορικό παραδόσεων

Η εμπειρία βρίσκεται στους εταίρους. Ο Grande Group λειτουργεί τα ξενοδοχεία Bakuriani Inn, Gudauri Inn και Gori Inn και έχει χτίσει το συγκρότημα κατοικιών Krtsanisi Grande στην Τιφλίδα. Η Mziuri Development, που ιδρύθηκε το 2019, έχει συνεργαστεί με τα σήματα Crowne Plaza και Hotel Indigo και αναπτύσσει τα Mziuri Gardens, Mziuri Annex και Mziuri Wellness στην Ατζαρία. Η Ibercompany Holding δραστηριοποιείται στην οινοποιία, τα ακίνητα, τα επαγγελματικά ακίνητα, την ενέργεια, τη γεωργία, το εμπόριο και τον τουρισμό.

ΈδραΜπατούμι, Γεωργία
ΤύποςProject company of three Georgian groups
Ενεργά έργα1
Τιμή εισόδουαπό 69.500USD
ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ SIGNATURE

Corall Development κορυφαία προορισμούς.

Beachfront resort: apartments and a five-star hotel
Corall Seaside Resort
Δύο πύργοι στη λεωφόρο Ταμάρ Μεπέ 1: ο Πύργος A με 55 ορόφους και ξενοδοχείο πέντε αστέρων 100 σουιτών και ο Πύργος B με 52 ορόφους, στούντιο και διαμερίσματα ενός υπνοδωματίου με το κλειδί στο χέρι. Ιδιωτική παραλία, ναυτικός όμιλος με ατομικές προβλήτες, πανοραμική πισίνα και σπα. Πλήρης ολοκλήρωση και παράδοση το 2031.
ΤΙ ΤΟΥΣ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ

Τι κάνει τον Corall Development ξεχωριστό.

Τύποι ακινήτων ΔιαμερίσματαΞενοδοχειακές σουίτες
Τιμητική κατηγορία Ανώτερη μεσαία κατηγορία

Χαρακτηριστικό στυλ

Θέρετρο πάνω στην παραλία με δικό του παραθαλάσσιο μέτωπο: ιδιωτική παραλία, ναυτικός όμιλος, πανοραμική πισίνα, σπα και χώροι ευεξίας, ενώ στους κάτω ορόφους βρίσκονται καταστήματα, εστιατόρια και επαγγελματικοί χώροι. Τα διαμερίσματα του Πύργου B πωλούνται με το κλειδί στο χέρι.

Προγράμματα πληρωμών

Μηνιαίες δόσεις έως τις 31 Δεκεμβρίου 2031, με προκαταβολή από 10%· ο αγοραστής επιλέγει το ποσοστό της προκαταβολής και της τελικής πληρωμής.

Η ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΜΑΤΙΑ

Δυνατά σημεία & ζητήματα.

Εκεί όπου Corall Development ξεχωρίζει
  • Τρεις καθιερωμένοι γεωργιανοί όμιλοι πίσω από ένα έργο, με εμπειρία σε ξενοδοχεία, κατοικίες και πολλούς ακόμη κλάδους
  • Οικόπεδο πάνω στην παραλία με ιδιωτική ακτή και ναυτικό όμιλο με ατομικές προβλήτες
  • Ξενοδοχείο πέντε αστέρων με διεθνές ξενοδοχειακό σήμα
  • Αρχιτεκτονική από τον Davit Gogichaishvili της Hausart, με έργα όπως το Paragraph Hotel και το Batumi Tower
  • Διαμερίσματα με το κλειδί στο χέρι και δόσεις που μπορούν να φτάσουν ως το τέλος του 2031
1 ΕΝΕΡΓΟ ΕΡΓΟ

Όλα τα έργα από Corall Development.

Απευθείας από τον κατάλογο — ταξινομημένα από τη χαμηλότερη τιμή. Κάντε κλικ σε οποιαδήποτε κάρτα για την πλήρη σελίδα του ακινήτου.

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ

Συχνές ερωτήσεις για Corall Development.

Ποιος βρίσκεται πίσω από την Corall Development;+

Τρεις γεωργιανοί όμιλοι: η Ibercompany Holding, ο Grande Group και η Mziuri Development, που ίδρυσαν την εταιρεία για να χτίσουν το Corall Seaside Resort.

Τι είναι το Corall Seaside Resort;+

Δύο πύργοι πάνω στην παραλία, στη λεωφόρο Ταμάρ Μεπέ 1 στο Μπατούμι: ο Πύργος A με 55 ορόφους και ξενοδοχείο πέντε αστέρων 100 σουιτών και ο Πύργος B με 52 ορόφους, στούντιο και διαμερίσματα ενός υπνοδωματίου με το κλειδί στο χέρι, μαζί με ιδιωτική παραλία και ναυτικό όμιλο.

Ποιος το σχεδίασε;+

Ο αρχιτέκτονας Davit Gogichaishvili και το στούντιο του, Hausart. Στο έργο του περιλαμβάνονται το Paragraph Hotel, το Batumi Tower με το Le Méridien και το Sheraton Metekhi Palace.

Πότε ολοκληρώνεται;+

Το χρονοδιάγραμμα του κατασκευαστή ξεκινά με τις εργασίες θεμελίωσης το 2027 και καταλήγει στην πλήρη ολοκλήρωση και παράδοση το 2031.

ΜΠΟΡΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ

Παρόμοιες κατασκευαστές.

0% προμήθεια αγοραστή

Αγοράζετε στην τιμή του κατασκευαστή. Την προμήθειά μας την πληρώνει εκείνος, ποτέ εσείς.

Διαπραγματευόμαστε για εσάς

Συνεργαζόμαστε απευθείας με τους κατασκευαστές για να εξασφαλίσουμε την καλύτερη τιμή και τους καλύτερους όρους της αγοράς.

AI που σαρώνει όλη την αγορά

Εκατοντάδες έργα και δεκάδες χιλιάδες ακίνητα αναλύονται καθημερινά — η επιλογή σας βασίζεται στη συνολική εικόνα, όχι σε λίγες αγγελίες.

Τα πάντα σε μία εφαρμογή

Ένας προσωπικός χώρος με πρόσβαση 24/7 στα έγγραφά σας, την πρόοδο των εργασιών, το πρόγραμμα πληρωμών και άλλα.

Μαζί σας μετά την παράδοση

Διαχείριση ενοικίασης, ενοικιαστές και μεταπώληση — το ακίνητό σας αποδίδει πολύ μετά την παραλαβή των κλειδιών.

Chat with Lana