Home / Ontwikkelaars / Advanced Properties
Ontwikkelaar · VAE off-plan

Advanced Properties

Advanced Properties Limited is een vastgoed- en ontwikkelingsbedrijf in Abu Dhabi, in 2021 opgericht door bouw- en vastgoedprofessionals met ervaring in de VAE en daarbuiten. Het project Mayyas at The Bay ligt aan de baai van Yas Island, in de community waarvan Miral de masterontwikkelaar is. Op een begane grond en acht verdiepingen brengt het gebouw studio's, appartementen, lofts, maisonnettes en stadswoningen samen.

Hoofdkantoor Abu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten
2021
Opgericht
Mayyas at The Bay
Huidig project
Begane grond + 8
Gebouw
DE STAAT VAN DIENST

Advanced Properties van trackrecord.

Het bedrijf is opgericht door ervaren bouw- en vastgoedprofessionals die in de Emiraten en in het buitenland hebben gewerkt. Bij Mayyas at The Bay werkt het binnen het masterplan van Miral voor Yas Island, met Cedars International Consultants als hoofdadviseur, EM Project voor de installaties (MEP), Society Technology House voor de constructie en Canadian Road Transport voor het verkeer.

Opleveringsrecord

Advanced Properties werd in 2021 opgericht. Het gebouw op Yas Island, Mayyas at The Bay, is een off-planproject, met Anaya Limited als ontwikkelingsmanager en Dogma General Contracting als hoofdaannemer.

HoofdkantoorAbu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten
TypeReal estate and development company (Advanced Properties Limited)
Actieve projecten1
Instapprijsvanaf 1,764,000AED
ICONISCHE COMMUNITY'S

Advanced Properties vlaggenschip bestemmingen.

Apartments, lofts, duplexes and townhouses
Mayyas at The Bay
Een gebouw aan de baai van Yas Island met studio's en appartementen met één tot drie slaapkamers op de eerste tot en met achtste verdieping, boven een begane grond met lofts, maisonnettes en stadswoningen met twee en drie slaapkamers. Het zwembad en de zonnedekken liggen in een groene binnenhof op het podium.
WAT HEN ONDERSCHEIDT

Wat maakt Advanced Properties bijzonder.

Vastgoedtypes AppartementenLoftsDuplexenRijwoningen

Kenmerkende stijl

Eén gebouw met veel soorten woningen: studio's en appartementen op de bovenverdiepingen, lofts, duplexen en rijwoningen over twee lagen op de begane grond en aan de straat, overal balkons of terrassen, lichte, minimalistische interieurs en een zwembad op een groene binnenplaats op het podium.

1 ACTIEF PROJECT

Alle projecten van Advanced Properties.

Live uit de catalogus — gesorteerd van laagste naar hoogste prijs. Klik op een kaart voor de volledige vastgoedpagina.

GOED OM TE WETEN

Veelgestelde vragen over Advanced Properties.

Wie is Advanced Properties?+

Advanced Properties Limited is een vastgoed- en ontwikkelingsbedrijf uit Abu Dhabi, in 2021 opgericht door professionals met ervaring in bouw en vastgoed in de Emiraten en daarbuiten.

Wat bouwt Advanced Properties?+

Mayyas at The Bay op Yas Island. Op de bovenverdiepingen liggen studio's, junior-appartementen met één slaapkamer en appartementen met één tot drie slaapkamers. Op de begane grond zijn er lofts met één slaapkamer, duplexen met één tot drie slaapkamers en rijwoningen met twee en drie slaapkamers aan de straatkant.

Waar ligt Mayyas at The Bay?+

Aan de baai van Yas Island in Abu Dhabi, in de community waarvan Miral de masterontwikkelaar is. De rij stadswoningen ligt op straatniveau, het zwembad in een groene binnenhof op het podium.

Hoe zijn de stadswoningen ingedeeld?+

Elke stadswoning heeft twee lagen. Beneden komt een woonkeuken van ongeveer 7,3 bij 5,4 meter uit op een terras, met een gastentoilet ernaast. Boven liggen de slaapkamers en een tweede terras, en de stadswoning met drie slaapkamers heeft ook een personeelskamer.

Wie werken er nog meer aan Mayyas at The Bay?+

Anaya Limited is ontwikkelingsmanager, Cedars International Consultants hoofdadviseur en Dogma General Contracting hoofdaannemer. EM Project, Society Technology House en Canadian Road Transport adviseren over installaties (MEP), constructie en verkeer.

Hoe worden de woningen in Mayyas at The Bay opgeleverd?+

De appartementen hebben een balkon of terras en de interieurs zijn licht en minimalistisch. De woningen worden ongemeubileerd opgeleverd en de keukens zonder apparatuur, zodat elke eigenaar die zelf kiest. Bewoners delen een zwembad met zonnedekken, een fitnessruimte en een speelplaats voor kinderen.

WELLICHT OOK INTERESSANT

Vergelijkbare ontwikkelaars.

0% koperscommissie

U koopt tegen de prijs van de projectontwikkelaar. Hij betaalt onze commissie, nooit u.

Wij onderhandelen voor u

We onderhandelen rechtstreeks met projectontwikkelaars voor de beste prijs en voorwaarden op de markt.

AI die de hele markt scant

Honderden projecten en tienduizenden units, elke dag geanalyseerd — uw keuze berust op het volledige beeld, niet op een handvol advertenties.

Alles in één app

Een persoonlijke omgeving met 24/7 toegang tot uw documenten, bouwupdates, betalingsschema en meer.

Ook na oplevering aan uw zijde

Verhuurbeheer, huurders en doorverkoop — uw woning blijft renderen, lang nadat u de sleutels krijgt.

Chat with Nuris