Acasă / Dezvoltatori / Arady Properties PSC
Dezvoltator · EAU off-plan

Arady Properties PSC

Arady Properties PSC este o companie imobiliară tânără din Abu Dhabi, înființată în 2022. Este condusă de Khaled Al Fahim (Chairman) și Khalifa Alzaabi (CEO) și are sediul în Al Sila Tower (Al Maryah Island, Abu Dhabi). Proiectul său de debut este Cresswell Views în Dubai South. În noiembrie 2024 a semnat un MoU cu Deyaar Development PJSC pentru dezvoltarea în comun a unui proiect rezidențial pe Al Reem Island, Abu Dhabi.

Fondat 2022 Fondator Khaled Al Fahim (Președinte) · Khalifa Alzaabi (CEO) Sediu Al Sila Tower, Al Maryah Island, Abu Dhabi Înregistrat RERA
2022
An înființare
Lux
Segment
PSC
Status
ISTORICUL REALIZĂRILOR

Arady Properties PSC — istoricul.

Un dezvoltator tânăr și foarte ambițios — prin MoU-ul cu Deyaar (o companie listată la bursă, cu peste 22 de ani pe piață), își croiește drumul pe piața din Abu Dhabi.

Istoricul livrărilor

Un dezvoltator tânăr, cu un proiect de debut, Cresswell Views în Dubai South, și un al doilea proiect în planificare pe Al Reem Island (Abu Dhabi), în parteneriat cu Deyaar Development PJSC.

Soliditate financiară

Parteneriat cu Deyaar Development PJSC pentru dezvoltarea în comun a unui proiect pe Al Reem Island.

Fondat2022
FondatorKhaled Al Fahim (Președinte) · Khalifa Alzaabi (CEO)
SediuAl Sila Tower, Al Maryah Island, Abu Dhabi
TipPSC · Private Joint Stock Company
Proiecte active2
Preț de intrarede la 894K AED
COMUNITĂȚI EMBLEMATICE

Arady Properties PSC destinațiile emblematice.

Luxury residential
Cresswell Views
Dubai South — proiectul de debut al companiei. Planuri de plată avantajoase pentru investitori
Luxury residential
Al Reem Island Residential (titlu de lucru)
Al Reem Island, Abu Dhabi — o dezvoltare comună în parteneriat cu Deyaar Development PJSC (MoU)
CE ÎI DIFERENȚIAZĂ

Ce face ca Arady Properties PSC să fie special.

Tipuri de proprietăți ApartamenteAnsamblu mixt
Segment de preț Lux

Stil caracteristic

Compartimentări inteligente și facilități premium — piscine interioare, săli de fitness și grădini amenajate. Accent pe funcționalitate și pe o planificare inteligentă.

Planuri de plată

Planuri de plată avantajoase pentru investitori.

2 PROIECT ACTIVE

Toate proiectele de la Arady Properties PSC.

Live din catalog — sortate de la cel mai ieftin. Faceți clic pe orice card pentru pagina completă a proprietății.

BINE DE ȘTIUT

Întrebări frecvente despre Arady Properties PSC.

Când a fost înființată Arady?+

În 2022, în Abu Dhabi. Are sediul în Al Sila Tower (Al Maryah Island).

Cine deține compania?+

Khaled Al Fahim — Chairman, și Khalifa Alzaabi — CEO.

Ce presupune parteneriatul cu Deyaar?+

Un MoU cu Deyaar Development PJSC pentru dezvoltarea în comun a unui proiect rezidențial pe Al Reem Island, Abu Dhabi. Este primul MoU al Arady cu un dezvoltator public consacrat.

V-AR MAI PUTEA PLĂCEA

Zone dezvoltatori similari.

Chat with Lana