Acasă / Dezvoltatori / Cay Residences Real Estate Development L.L.C
Dezvoltator · EAU off-plan

Cay Residences Real Estate Development L.L.C

Cay Residences Development este un dezvoltator boutique de lux din Dubai, specializat în proiecte pe malul apei. Proiectul său emblematic: Flora Bay la Dubai Islands (coasta Deira, o destinație masterplanuită de 17 km²) — un turn G+12+Roof construit în jurul unui concept de modernism costier. De la AED 2.2M. Predare octombrie 2027. Un standard de lux: piscină infinity pe rooftop, sală de fitness semi-deschisă, camere de spa (aburi + saună) și terase de yoga din lemn cu vedere la mare.

Sediu Dubai, Emiratele Arabe Unite Înregistrat RERA
Lux
Segment
Flora Bay
Proiect
Privat
Status
ISTORICUL REALIZĂRILOR

Cay Residences Real Estate Development L.L.C — istoricul.

Un dezvoltator boutique cu sediul în Dubai. Expertiză în proiecte de lux pe malul apei care combină arhitectură inspirată de valuri, finisaje de brand și sisteme smart-home.

Istoricul livrărilor

Flora Bay — proiectul emblematic. Un turn G+12+Roof la Dubai Islands (coasta Deira). Arhitectură inspirată de valuri. Predare octombrie 2027.

SediuDubai, Emiratele Arabe Unite
TipPrivate · luxury boutique waterfront developer
Proiecte active1
COMUNITĂȚI EMBLEMATICE

Cay Residences Real Estate Development L.L.C destinațiile emblematice.

Luxury waterfront residential tower
Flora Bay
Dubai Islands (coasta Deira) — un turn G+12+Roof. Arhitectură de modernism costier inspirată de valuri. De la AED 2.2M. Piscină infinity pe rooftop, sală de fitness semi-deschisă, spa + saună și terase de yoga din lemn. Predare octombrie 2027
CE ÎI DIFERENȚIAZĂ

Ce face ca Cay Residences Real Estate Development L.L.C să fie special.

Tipuri de proprietăți Apartamente pe malul apeiApartamente de luxPenthouse-uri
Segment de preț Lux

Stil caracteristic

Modernism costier — arhitectură inspirată de valuri și de linia țărmului. Design interior: bucătării de designer, suprafețe din piatră naturală și băi în stil spa. Sistemele smart-home controlează temperatura, iluminatul și securitatea. Facilități în stil resort: piscină infinity, spa + saună și terase de yoga din lemn.

1 PROIECT ACTIV

Toate proiectele de la Cay Residences Real Estate Development L.L.C.

Live din catalog — sortate de la cel mai ieftin. Faceți clic pe orice card pentru pagina completă a proprietății.

BINE DE ȘTIUT

Întrebări frecvente despre Cay Residences Real Estate Development L.L.C.

Ce este Flora Bay?+

Proiectul emblematic al Cay Residences — un turn G+12+Roof la Dubai Islands (coasta Deira, o destinație masterplanuită de 17 km²). Arhitectură inspirată de valuri. De la AED 2.2M. Predare octombrie 2027.

Care este standardul?+

Facilități în stil resort — o piscină infinity pe rooftop, sală de fitness semi-deschisă, camere de spa cu aburi și saună și terase de yoga din lemn cu vedere la mare. Bucătării de designer, piatră naturală și integrare completă smart-home.

V-AR MAI PUTEA PLĂCEA

Zone dezvoltatori similari.

Chat with Lana