Acasă / Dezvoltatori / Nord Development
Dezvoltator · EAU off-plan

Nord Development

Nord Development Group este o companie imobiliară vizionară, care livrează proiecte de înaltă calitate în locații de top din Dubai. Compania îmbină arhitectura modernă, planificarea inteligentă și standarde riguroase de execuție. Fiecare proiect este conceput cu grijă pentru a oferi confort, valoare și o investiție sigură.

Sediu Abu Dhabi, Emiratele Arabe Unite Înregistrat RERA
Ultra-lux
Segment
ISTORICUL REALIZĂRILOR

Nord Development — istoricul.

Nord Lifestyle este dedicat sustenabilității, inovației și excelenței, susținând obiectivele pe termen lung de diversificare economică ale Abu Dhabi. Este planificată o extindere în zone căutate din Dubai.

Istoricul livrărilor

Un dezvoltator boutique de lux din Abu Dhabi, parte a Gold Field Holding, care îmbină arhitectura contemporană cu inovația sustenabilă.

Soliditate financiară

Parte a grupului Gold Field Holding.

SediuAbu Dhabi, Emiratele Arabe Unite
TipBoutique real estate developer (part of Gold Field Holding)
Proiecte active1
COMUNITĂȚI EMBLEMATICE

Nord Development destinațiile emblematice.

Branded luxury residences
Henge Residences
Reședințe exclusiviste de lux pe Saadiyat Island, Abu Dhabi, cu interioare semnate de brandul italian HENGE.
CE ÎI DIFERENȚIAZĂ

Ce face ca Nord Development să fie special.

Tipuri de proprietăți apartamente
Segment de preț Ultra-lux

Stil caracteristic

O fuziune între designul italian și stilul de viață arab modern, cu accent pe sustenabilitate și inovație.

1 PROIECT ACTIV

Toate proiectele de la Nord Development.

Live din catalog — sortate de la cel mai ieftin. Faceți clic pe orice card pentru pagina completă a proprietății.

BINE DE ȘTIUT

Întrebări frecvente despre Nord Development.

Este Nord Lifestyle Development un dezvoltator de încredere?+

Nord Lifestyle este dedicat sustenabilității, inovației și excelenței, susținând obiectivele pe termen lung de diversificare economică ale Abu Dhabi. Este planificată o extindere în zone căutate din Dubai.

Ce caracterizează proiectele Nord Lifestyle Development?+

O fuziune între designul italian și stilul de viață arab modern, cu accent pe sustenabilitate și inovație.

Ce segment de piață deservește Nord Lifestyle Development?+

Nord Lifestyle Development operează în segmentul ultra-lux. Tipuri de proprietăți: apartamente.

V-AR MAI PUTEA PLĂCEA

Zone dezvoltatori similari.

Chat with Lana