Acasă / Dezvoltatori / Beyond Development
Divizia accesibilă a Omniyat — calitate de lux la un preț de segment mediu.

Beyond Development

Beyond Development este divizia accesibilă a Omniyat — creată pentru a oferi calitate de lux la un preț de segment mediu. Standardul: finisaje premium, design meticulos și amplasamente strategice, dar la un preț mai accesibil decât proiectele emblematice ale Omniyat. O opțiune pentru cumpărătorii care caută ADN-ul Omniyat la un preț mai mic.

Sediu Dubai, Emiratele Arabe Unite Înregistrat RERA
Omniyat
Brand-mamă
Lux accesibil
Segment
Orientat spre design
ADN
ISTORICUL REALIZĂRILOR

Beyond Development — istoricul.

Un brand relativ nou care se bazează pe reputația Omniyat. Proiectele sale atrag atenția datorită legăturii cu Omniyat.

SediuDubai, Emiratele Arabe Unite
TipPrivate · An arm of Omniyat
Proiecte active7
Preț de intrarede la 2.1M AED
CE ÎI DIFERENȚIAZĂ

Ce face ca Beyond Development să fie special.

Tipuri de proprietăți Apartamente în turnPenthouse-uri
Segment de preț Lux accesibil

Stil caracteristic

Beyond este specializat în calitate de lux la un preț accesibil. Standardul Omniyat (arhitectură, finisaje), dar la un preț mai mic.

PERSPECTIVA ONESTĂ

Puncte forte și considerente.

Unde Beyond Development excelează
  • Acces la ADN-ul Omniyat la un preț accesibil
  • Finisaje premium la un preț de segment mediu
De luat în calcul
  • Un brand nou — reputația sa este încă în construcție
  • Segment mediu+ — la unele proiecte prețurile sunt ridicate
9 PROIECT ACTIVE

Toate proiectele de la Beyond Development.

Live din catalog — sortate de la cel mai ieftin. Faceți clic pe orice card pentru pagina completă a proprietății.

BINE DE ȘTIUT

Întrebări frecvente despre Beyond Development.

Care este relația dintre Beyond și Omniyat?+

Beyond este divizia accesibilă a Omniyat — creată pentru a oferi calitate de lux la un preț de segment mediu.

Este Beyond un dezvoltator de încredere?+

Legat de Omniyat (20 de ani de activitate), deși brandul Beyond în sine este nou. Risc moderat.

V-AR MAI PUTEA PLĂCEA

Zone dezvoltatori similari.

Chat with Lana