Ana Sayfa / Geliştiriciler / IJI Group
Pandawa Plajı'nın yukarısında, birbirine kısa yürüme mesafesinde üç adres

IJI Group

IJI Group Holding olarak da bilinen IJI Group, Bali'nin küçük bir köşesinde çalışıyor: güney Bukit'te, Ungasan sınırındaki Kutuh'ta Pandawa Plajı'nın yukarısındaki yamaç. İlk projesi Rahya Villas Complex 2024'ten beri misafir kabul ediyor ve grubun kendi yönetim şirketi IJI Home tarafından işletiliyor. Şu anda inşa edilen iki proje hemen yakında, yan yana: plajın ana girişinin yanında daire ve villalardan oluşan Eighth Sense ile saunalar, hamam, kar ve tuz odaları ve buz banyoları etrafında kurgulanmış spa süitlerinden oluşan küçük bir wellness resortu olan Body Sense.

Merkez Badung, Bali, Endonezya
2024
Açılış
2
Kataloğumuzdaki projeler
3 dk
Pandawa Plajı
SİCİL

IJI Group sicili.

IJI zaten faaliyet gösterdiği yerde inşa ediyor. Üç projesinin üçü de Pandawa Plajı'nın yukarısında birbirine birkaç yüz metre mesafede ve grup tamamlanan projeyi kendisi işletiyor. Yeni iki proje binanın ortak alanlarına ağırlık veriyor: Eighth Sense'te sonsuzluk havuzu, spa, buz banyoları, restoran ve plajlara ücretsiz servisler; Body Sense'te eksiksiz bir spa ve hamam kompleksi. Planlar isimleri belli stüdyolar tarafından çiziliyor: High Architect ve SAI Architects.

Teslimat geçmişi

Tamamlanmış proje, Kutuh'ta Jalan Karang Pandawa üzerindeki Rahya Villas Complex: havuzu, çocuk havuzu ve günün her saati açık resepsiyonu olan, daire ve villalardan oluşan bir apart otel. 2024'te açıldı ve IJI Home tarafından yönetiliyor. Eighth Sense ve Body Sense kısa bir yürüme mesafesinde inşa halinde.

Aktif yıllar

2024'ten beri tamamlanmış bir tesisi işletiyor.

Finansal güç

Finansal veri yayımlamayan özel bir şirket. Koşullar ve takvim için her projede geliştiricinin belgelerini esas alın.

MerkezBadung, Bali, Endonezya
TürPrivate developer with its own management company, IJI Home
Aktif projeler2
Giriş fiyatışuradan: 444.373AED
İMZA TOPLULUKLAR

IJI Group amiral gemisi destinasyonları.

Apartments and villas with a resort club
Eighth Sense
Pandawa Plajı'nın ana girişinin yanındaki bir arazide yetmiş üç konut: 1 yatak odalı daireler, kendi çatı terası olan 2 yatak odalı daireler, 1 yatak odalı villalar ve çatı terası ile avluda dalma havuzu bulunan daha büyük villalar. Ortak alanlarda gün batımına bakan bir sonsuzluk havuzu, masaj odalı spa, buz banyosu, yoga platformu, konutlara servis yapan Avrupa mutfağı restoranı, yazlık kafe, gezilebilen sanat alanları ve yakındaki plajlara ücretsiz servisler var. Resepsiyon ve konsiyerj günün her saati çalışıyor; komplekste Starlink internet ve güneş panelleri bulunuyor. İç mekânlarda ahşap kaplama, keten, pamuk, bukle ve sıva kullanılıyor.
Wellness resort of spa suites
Body Sense
Eighth Sense'e birkaç adım mesafede, elli bir spa süitinden oluşan dört katlı bir wellness resortu. Zemin katta spa yer alıyor: aufguss saunası, hamam, Roma hamamı, buz banyoları, tuz odası, kar odası, hidromasaj ve masaj odaları; ayrıca fonksiyonel spor salonu, havuz ve kalori ve makro besin dengeli bir menü sunan kafe bar. Çatıda bir bar ve yoga terası var. Her süit spanın bir kısmını odaya taşıyor: kızılötesi sauna ya da lamba, çay seremonisi seti, doğal cilt bakım ürünleri için bir buzdolabı ve büyük süitlerde bakır küvet. Otuz artı yirmi beş yıllık kiralama hakkı (leasehold) üzerinden sunuluyor.
Aparthotel of apartments and villas, open since 2024
Rahya Villas Complex
IJI'nin Kutuh'ta Jalan Karang Pandawa üzerindeki ilk projesi. Bir havuz ve çocuk havuzu çevresinde daireler ve villalar; IJI Home tarafından yönetiliyor.
ONLARI FARKLI KILAN

Şunu özel kılan nedir: IJI Group.

Mülk türleri Resort daireleriWellness resortunda spa süitleriÇatı teraslı villalar
Fiyat segmenti Orta segment

İmza tarzı

Çok şey sunan binalarda küçük konutlar. IJI'nin daireleri ve süitleri kompakt; emek onları çevreleyen olanaklara harcanıyor: havuzlar, spa ve hamam odaları, restoran, çatıda yoga, plaja servisler. İç mekânlar yumuşak ve doğal; keten, pamuk, bukle, ahşap kaplama ve sıva kullanılıyor. Body Sense her süite bir sauna ya da kızılötesi lamba koyarak bu fikri en ileri noktaya taşıyor.

DÜRÜST BAKIŞ

Güçlü yönler ve dikkat edilmesi gereken noktalar.

Nerede IJI Group parlıyor
  • Yakında tamamlanmış ve faaliyette bir proje var: 2024'ten beri açık Rahya Villas Complex
  • Grubun aynı bölgede hâlihazırda misafir ağırlayan kendi yönetim şirketi IJI Home var
  • Tüm projeler Pandawa Plajı'nın yukarısında, kumsala birkaç dakika uzaklıkta; Melasti yaklaşık on dakika mesafede
  • Konut büyüklüklerine göre ortak olanaklar cömert: spa, buz banyoları, sonsuzluk havuzu, restoran, çatıda yoga
  • Ngurah Rai havalimanı projelere yaklaşık dokuz kilometre uzaklıkta
Değerlendirmeye değer
  • IJI genç bir geliştirici. Rahya Villas Complex 2024'te açıldı; daha büyük iki proje hâlâ inşa ediliyor.
  • Konutlar kiralama hakkı (leasehold) üzerinden satılıyor. Body Sense otuz artı yirmi beş yıl üzerinden sunuluyor; Eighth Sense'in kira süresini yazılı olarak isteyin ve her ikisinin uzatma koşullarını kontrol edin.
  • Cazibenin büyük kısmı ortak spa ve restoran alanlarında. Bunları kimin işlettiğini ve işletme giderlerinin mülk sahipleri arasında nasıl paylaşıldığını sorun.
2 AKTİF PROJE

Şu geliştiricinin tüm projeleri: IJI Group.

Kataloğdan canlı — en ucuzdan sıralanmış. Tam mülk sayfası için herhangi bir karta tıklayın.

BİLİNMESİ İYİ OLUR

Sık sorulan sorular şununla ilgili: IJI Group.

IJI Group kimdir?+

IJI Group Holding olarak da bilinen, güney Bukit'te Pandawa Plajı'nın yukarısında resort daireleri inşa edip işleten özel bir Bali geliştiricisi. Tamamlanmış mülkünü kendi şirketi IJI Home aracılığıyla yönetiyor.

IJI Group tamamlanmış bir proje teslim etti mi?+

Evet. Kutuh'ta Jalan Karang Pandawa üzerindeki, daire ve villalardan oluşan apart otel Rahya Villas Complex 2024'ten beri açık ve IJI Home tarafından işletiliyor. Eighth Sense ve Body Sense yakınında inşa halinde.

IJI Group'un projeleri nerede?+

Hepsi Ungasan sınırındaki Kutuh'ta, Pandawa Plajı'nın yukarısındaki yamaçta. Eighth Sense plajın ana girişinin yanında, Body Sense ise ona birkaç adım mesafede. Pandawa Plajı üç dakika, Melasti yaklaşık on dakika, GWK kültür parkı ise yirmi dakikadan kısa mesafede.

Body Sense nedir?+

51 spa süitinden oluşan küçük bir wellness resortu. Zemin kat aufguss saunası, hamam, Roma hamamı, tuz ve kar odaları ve buz banyolarından oluşan bir spa ve hamam kompleksi; ayrıca spor salonu, havuz ve makro besin dengeli menüsü olan bir kafe var. Her süitte kızılötesi sauna ya da lamba, büyük süitlerde bakır küvet bulunuyor.

Eighth Sense ile Body Sense arasındaki fark ne?+

Eighth Sense, birçoğunun kendi çatı terası olan yetmiş üç daire ve villadan oluşan ve çevresinde bir resort kulübü bulunan bir konut kompleksi. Body Sense ise spanın projenin merkezinde olduğu, spa süitlerinden oluşan tek bir wellness binası. Komşu arsalarda yer alan ayrı projeler.

IJI konutları hangi mülkiyet koşuluyla sunuluyor?+

Kiralama hakkıyla (leasehold). Body Sense otuz artı yirmi beş yıllık kira sözleşmesiyle sunuluyor. Bali'de kira sözleşmesi bir arazi tapusu değil, bir sözleşmedir; imzalamadan önce süreyi, uzatmayı ve süre sonunda ne olacağını kontrol edin.

BUNU DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Benzer geliştiriciler.

Alıcıdan sıfır komisyon

Geliştiricinin fiyatından satın alırsınız; komisyonumuzu siz değil, geliştirici öder.

Sizin için pazarlık ederiz

En iyi fiyatı ve piyasadaki en iyi koşulları almanız için geliştiricilerle doğrudan görüşürüz.

Tüm piyasayı tarayan yapay zekâ

Her gün yüzlerce proje ve on binlerce daireyi analiz eder; seçiminiz birkaç ilana değil, tüm resme dayanır.

Her şey tek uygulamada

Belgelerinize, inşaat güncellemelerine, ödeme planınıza ve daha fazlasına 7/24 erişim sağlayan kişisel bir alan.

Teslimden sonra da yanınızda

Kira yönetimi, kiracılar ve yeniden satış — anahtarınızı aldıktan çok sonra da mülkünüzü kazandırmaya devam ederiz.

Chat with Nuris