Strona główna / Deweloperzy / Loyo & Bondar Development
Wykonawca z własnymi warsztatami i własnym zespołem hotelowym, na Bukit i w Ubud

Loyo & Bondar Development

Loyo & Bondar Development działa w budownictwie od 2007 roku, a na Bali buduje od 2019 roku. Ma dziś na wyspie dwanaście kompleksów mieszkaniowych, z czego sześć ukończonych, na półwyspie Bukit, w Ubud i w Canggu. Od większości tutejszych budowniczych willi odróżniają go dwie rzeczy. Dużą część wyposażenia wytwarza sam w pięciu własnych warsztatach, produkujących okna, drzwi, meble, sufity napinane i tekstylia, a ukończonymi kompleksami zarządza przez własną firmę, L&B Management. Nowsze projekty są większe i zaplanowane jak małe resorty, z restauracjami, spa i klubem dla dzieci za bramą.

Siedziba główna Badung, Bali, Indonezja
Od 2019 roku
Buduje na Bali
12
Kompleksy mieszkaniowe
5
Własne warsztaty
HISTORIA DZIAŁALNOŚCI

Loyo & Bondar Development – historia.

Loyo & Bondar postanowił przenieść jak najwięcej prac do własnych struktur. Jego część LB Group prowadzi warsztaty produkujące okna, drzwi, meble, sufity i tekstylia, a w 2025 roku zaczęła dostarczać innym deweloperom na wyspie przeszklenia, drzwi i systemy sufitowe przystosowane do wilgotnego klimatu. Po stronie operacyjnej L&B Management opiekuje się ukończonymi willami i ich gośćmi, od transferów i prania po wycieczki, a od września 2025 roku część rezydencji firmy można rezerwować w Homes & Villas by Marriott Bonvoy.

Rekord dostaw

Ukończone kompleksy są niewielkie, a goście mogą zarezerwować w nich pobyt. U Villas to trzynaście dwukondygnacyjnych willi z prywatnymi basenami na Bukit, a Melasti Dream Residence to zamknięty kompleks willi dwie minuty od Melasti Beach. W Ubud Jungle Flower Villas to dziesięć willi rodzinnych z widokiem na tarasy ryżowe, a Loyo Villas to pięć willi na zboczu, każda z basenem infinity nad dżunglą. Reszta portfela jest większa: Pandawa Dream, Pandawa Hills, Melasti Arcade i XO Pandawa na Bukit, Ubud Dream w Ubud oraz XO Canggu w Canggu.

Lata na rynku

W budownictwie od 2007 roku; buduje na Bali od 2019 roku. Sześć z dwunastu kompleksów mieszkaniowych jest ukończonych

Kondycja finansowa

Prywatna grupa, która nie publikuje danych finansowych. Punktem odniesienia w kwestii warunków i terminów powinny być dokumenty każdego projektu.

Siedziba głównaBadung, Bali, Indonezja
TypPrivate developer with its own production and management companies
Aktywne projekty2
Cena wejściowaod 238,712AED
FLAGOWE OSIEDLA

Loyo & Bondar Development flagowe destynacje.

Hotel complex of apartments, penthouses and villas
Pandawa Dream
Największy projekt firmy: 282 lokale, 243 apartamenty i 39 willi, w głębi lądu na Bukit między Green Bowl a Pandawa Beach, dwie minuty od oceanu. Około 6,000 metrów kwadratowych terenu zajmuje własna infrastruktura kompleksu: ulica z czterema restauracjami, barami i kawiarnią, restauracja na dachu, piętro coworkingowe, spa i siłownia o powierzchni 300 metrów kwadratowych, centrum dla dzieci o powierzchni 500 metrów kwadratowych i 1,000 metrów kwadratowych basenów. Lokale są sprzedawane w formie leasehold na czterdzieści lat.
Villas and apartments with hotel services
Ubud Dream
Czterdzieści jeden dwukondygnacyjnych willi i budynek apartamentowy po stronie Penestanan w Ubud, minutę od ZEST, Alchemy i Artists' Trail. W kompleksie są spa, strefy do jogi, herbaciarnia i bar ze smoothie, a recepcja i concierge działają całą dobę. Wille mają własny ogród i basen oraz system inteligentnego domu, a we wnętrzach użyto naturalnego drewna i głębokich, ciepłych kolorów. Loyo & Bondar nazywa go trzecim projektem swojej sieci hotelowej.
Two-storey pool villas
U Villas
Trzynaście ukończonych willi w spokojnej części półwyspu Bukit, w pobliżu dużych hoteli resortowych i południowych plaż, każda z prywatnym basenem i widokami z piętra.
Family villas
Jungle Flower Villas
Dziesięć ukończonych willi w Ubud z jedną lub dwiema sypialniami, otwartą kuchnią z salonem, prywatnym basenem i widokiem na tarasy ryżowe, z restauracją na miejscu.
CO ICH WYRÓŻNIA

Co sprawia, że Loyo & Bondar Development jest wyjątkowy.

Typy nieruchomości Kompleksy willi z prywatnymi basenamiBudynki z apartamentami i penthouse'ami z usługami hotelowymiKompaktowe inteligentne wille z prywatnymi ogrodami
Segment cenowy Od segmentu podstawowego po średnią półkę

Charakterystyczny styl

Wczesne projekty to małe zespoły od pięciu do trzynastu willi. Nowe planuje się odwrotnie, zaczynając od przestrzeni wspólnych: Pandawa Dream mieści w kompleksie ulicę restauracji, centrum dla dzieci, spa i coworking, a Ubud Dream ma własne spa, strefy do jogi i herbaciarnię. Wnętrza opierają się na naturalnym drewnie i ciepłych, głębokich wykończeniach, a okna, drzwi i meble grupa produkuje we własnych warsztatach.

SZCZERY OBRAZ

Mocne strony i kwestie do rozważenia.

Gdzie Loyo & Bondar Development błyszczy
  • Sześć ukończonych kompleksów na Bukit i w Ubud, które można odwiedzić i w których można się zatrzymać
  • Własne warsztaty produkujące okna, drzwi, meble, sufity i tekstylia, więc mniejsza część wyposażenia zależy od zewnętrznych dostawców
  • Ukończonymi willami zarządza własna firma, L&B Management, a część z nich jest dostępna w Homes & Villas by Marriott Bonvoy
  • Nowsze kompleksy mają prawdziwą infrastrukturę wspólną: restauracje, spa, coworking i centrum dla dzieci w Pandawa Dream oraz spa, jogę i concierge w Ubud Dream
  • Lokalizacje blisko najbardziej znanych plaż Bukit, Melasti, Pandawa i Green Bowl, oraz po spokojnej stronie Penestanan w Ubud
Warto rozważyć
  • Dorobek ukończonych realizacji to sześć małych kompleksów. Pandawa Dream z 282 lokalami to duży skok skali i wciąż jest w budowie.
  • Pandawa Dream jest sprzedawany w formie leasehold na czterdzieści lat; o okres dzierżawy w Ubud Dream warto poprosić na piśmie. Dzierżawa to umowa z właścicielem gruntu, a nie tytuł własności do gruntu, a po zakończeniu okresu grunt i budynki wracają do właściciela, chyba że umowa stanowi inaczej.
  • Loyo & Bondar to prywatna grupa, która nie publikuje sprawozdań. Przed zapłatą warto przeczytać każdą umowę z własnym notariuszem.
2 AKTYWNY PROJEKTy

Wszystkie projekty dewelopera Loyo & Bondar Development.

Aktualne dane z katalogu — posortowane od najniższej ceny. Kliknij dowolną kartę, aby zobaczyć pełną ofertę nieruchomości.

WARTO WIEDZIEĆ

Najczęstsze pytania na temat Loyo & Bondar Development.

Kim jest Loyo & Bondar Development?+

Prywatny deweloper działający w budownictwie od 2007 roku, który na Bali buduje od 2019 roku. Ma na wyspie dwanaście kompleksów mieszkaniowych, z czego sześć ukończonych. Grupa prowadzi też własne warsztaty produkujące okna, drzwi, meble, sufity i tekstylia oraz własną firmę zarządzającą, L&B Management.

Co Loyo & Bondar już zbudował?+

Małe kompleksy willi na Bukit i w Ubud: U Villas (trzynaście willi z basenami na Bukit), Melasti Dream Residence (dwie minuty od Melasti Beach), Jungle Flower Villas (dziesięć willi rodzinnych nad tarasami ryżowymi Ubud) i Loyo Villas (pięć willi na zboczu z basenami infinity). Goście mogą rezerwować w nich pobyty przez zespół zarządzający firmy.

Gdzie buduje Loyo & Bondar?+

W trzech częściach Bali. Większość prac prowadzi na półwyspie Bukit, w okolicy Ungasan, Melasti i Pandawa Beach. Buduje też w Ubud, wśród pól ryżowych i dżungli w centrum wyspy, oraz w Canggu na zachodnim wybrzeżu.

Kto opiekuje się willami po ich ukończeniu?+

Własna firma grupy, L&B Management. Prowadzi recepcję i concierge oraz dodatkowe usługi dla gości, takie jak transfery, pranie i wycieczki, a od września 2025 roku część rezydencji firmy można rezerwować w Homes & Villas by Marriott Bonvoy.

Czym jest Pandawa Dream?+

To największy projekt Loyo & Bondar: 282 lokale na Bukit między Green Bowl a Pandawa Beach, od kawalerek i apartamentów po penthouse'y i wille. Kompleks ma własną ulicę z czterema restauracjami, barami i kawiarnią, restaurację na dachu, coworking, spa i siłownię, centrum dla dzieci i 1,000 metrów kwadratowych basenów.

Czy cudzoziemcy mogą kupować od Loyo & Bondar?+

Tak, w formie leasehold, bo tak większość kupujących z zagranicy posiada nieruchomości na Bali. Pandawa Dream jest sprzedawany w ramach dzierżawy na czterdzieści lat. Dzierżawa to umowa z właścicielem gruntu, a nie tytuł własności do gruntu, więc przed podpisaniem warto sprawdzić okres, warunki przedłużenia i to, co dzieje się na koniec.

MOŻE PAŃSTWA ZAINTERESOWAĆ

Podobne deweloperzy.

0% prowizji dla kupującego

Kupujesz w cenie dewelopera. Naszą prowizję płaci on, nigdy Ty.

Negocjujemy w Twoim imieniu

Rozmawiamy bezpośrednio z deweloperami, aby zapewnić Ci najlepszą cenę i warunki na rynku.

AI, które skanuje cały rynek

Setki projektów i dziesiątki tysięcy lokali analizowane każdego dnia — Twój wybór opiera się na pełnym obrazie, a nie na kilku ofertach.

Wszystko w jednej aplikacji

Osobisty panel z dostępem 24/7 do dokumentów, postępów budowy, harmonogramu płatności i nie tylko.

Z Tobą także po odbiorze

Zarządzanie najmem, najemcy i odsprzedaż — Twoja nieruchomość zarabia długo po odebraniu kluczy.

Chat with Lana